Chciałbym się z Wami podzielić pewnym pomysłem, który obecnie jest na etapie realizacji, a już niedługo – być może w tym tygodniu – wejdzie w fazę publikacji. Pomysł powstał gdy słuchałem Trójki – mojej ulubionej stacji radiowej.
W godzinach popołudniowych (dokładnie od 14-tej do 15-tej) można tam spotkać Artura Orzecha i jego autorski program “Prywatna Kolekcja”, w trakcie którego zaproszeni goście opowiadają o swoich upodobaniach muzycznych, dzielą się nimi ze słuchaczami. Pomysł według mnie jest świetny. Bohaterowie spotkania, często znani z telewizji, radia, ukazują swoje drugie oblicze skryte za popularnymi, znanymi większości utworami… Zacząłem się zastanawiać, czy nie dałoby się tego jakoś przenieść na nasz grunt.
Tak powstał pomysł na serię mini wywiadów o wspólnym tytule: “Kilka pytań do…”. Postanowiłem zaprosić do zabawy znane w środowisku osoby, zadać im kilka pytań – również około planszowych – przedstawić ich mniej znane oblicze czytelnikom, a jak się już okazało – również sobie 🙂
Już wkrótce dowiecie się między innymi kto słucha Saxon, kto biega z aparatem po górach, kto od dzieciństwa uwielbia grać w szachy… oczywiście dowiecie się również w jakie gry lubią nasi bohaterowie grać, jak zaczęła się ich zabawa z grami planszowymi itp.
To wszystko już wkrótce, a dzisiaj banerek związany z artykułami:
GAMES FANATIC Portal Miłośników Gier Planszowych
